Rozgłos OK money i innych jednostek pozabankowych na polskim rynku usług pieniężnych

Od niedawna sporo mówi się o wszelkiego rodzaju szybkich pożyczkach, udzielanych przez firmy pozabankowe, jakie zwykle działają w Internecie. W związku z tym rodzi się coraz więcej kwestii, jakie dotyczą podobnych rozwiązań – w obecnych czasach możemy odnotować bujny rozwój działalności firm pożyczkowych, jakie zdecydowały się udzielać pożyczki na dużo przystępniejszych zasadach, niż normalne banki. Jednak należy pamiętać, iż aby nie mieć kiedyś jakichś problemów z zaciąganym kredytem, warto uprzednio poświęcić nieco czasu na przyjrzenie się różnym ofertom.

dzieciaki to inwestycja
Według mnie jedną z korzystniejszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. W ofercie firmy możemy wyróżnić kilka zasadniczych dziedzin powiązanych z finansami, a do najciekawszych należą na pewno szybkie pożyczki pieniężne, jakie są przydzielane na okres do 30 dni w największej kwocie 1500 zł. Choć firma OKMoney działa w Polsce, jest ona częścią poważnego koncernu międzynarodowego, prowadzącego działania w paru krajach Europy (właścicielem firmy jest DFG Global, który zatrudnia około 5 tys. osób i oferuje m.in. wymianę walut czy karty debetowe).
Sam proces udzielania pożyczki jest niesamowicie prosty, ponieważ wystarczy działać według paru kroków, jakie zostały szczegółowo wyjaśnione na stronie domowej firmy. To, co dowodzi solidności OKMoney, to nade wszystko uproszczone procedury pożyczkowe, fakt, iż firma nie wymaga poręczycieli i oświadczeń oraz duże zaufanie, jakim firma obdarza klientów. Dzięki stronie firmy jesteśmy prowadzeni przez każdy etap wypisywania wniosku, trzeba naprawdę się postarać, aby coś źle zrobić.
Firma stosuje progi max. kwot kredytu, o jakie może starać się klient (pierwsza i dwie następne pożyczki nie mogą przewyższyć 500 zł, kolejna 800, a od 5 można liczyć na 1500 zł) – można powiedzieć, iż OKMoney potrafi interesująco zachęcić rzetelnego klienta, który spłaca długi, do następnej pożyczki, ponieważ docenia staż, nagradzając go większymi kwotami pożyczki.
Trzeba także obiektywnie dodać, iż firma zastrzega sobie prawo do oddalania wniosków na dalszym etapie kontroli, a ponadto największa kwota kredytu jest zależna od oceny kredytowej klienta.
rowerki
Komplikacje ze zwrotem kilku pożyczek sprawiają, iż niekiedy nie zwracamy w wyznaczonym terminie swoich rat kredytów. Kończy się to pejoratywnym zapisem w rejestrach dłużników. Żeby tego uniknąć warto rozważyć fuzję zobowiązań finansowych, a to omówiono na stronie najlepszy kredyt konsolidacyjny.
wschód

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*