Lakierowanie posadzek – postaw na jakość

Istnieje masa powodów, dla których musisz postawić na zabezpieczenie lakierem swojej podłogi. Występowanie przerw sprzyja bowiem nagromadzaniu się syfu, zaś uszkodzona pokrywa utrudnia postrzeganie Twojego parkietu w charakterze czynniku ozdobnego lokalu mieszkalnego.

Aby proces lakierowania był skuteczny, a wynik finalny satysfakcjonował interesanta, potrzebne jest ukończenie szeregu akcji, które da się nazwać przygotowaniem parkietu do zabezpieczenia. Pierwszym jego krokiem jest szlifowanie nawierzchni, dzięki czemu niszczy się odpadki starego lakieru oraz nierówności. Kolejną operacją jest uzupełnienie szczelin za pomocą mieszanki szczególnego pyłu i płynnego spoiwa. Z przyczyny, pigment wypełnienia nieszczelności będzie identyczny jak odcień oryginalnego parkietu. Po wykonaniu wymienionej operacji, podchodzi się do ponownego polerowania, za pomocą drobnego papieru ściernego. Kończącym etapem jest dokumentne odkurzenie całej nawierzchni.

Po przygotowaniu parkietu, mozna zabrać się do docelowego lakierowania. Na początku, podłogę pokrywa się lakierem podkładowym, jakiego zamiarem jest zagwarantowanie jednolitej barwy nawierzchni. Po wyczekaniu paru godzin, można przystąpić do nakładania lakieru, charakteryzującego się dobrą trwałością na działanie czynników zewnętrznych. Kolejnym etapem jest zmatowienie powierzchni przy użyciu wyjątkowej polerki. Finalnym etapem jest nałożenie właściwej powłoki lakieru.

Jak zapewne wiesz, sumienne zakończenie całego przebiegu nie jest operacją łatwą. Nasi eksperci odznaczają się jednak nadzwyczajną fachowością usług i należą do ścisłej czołówki w Warszawie. Wpisując w wyszukiwarkę internetową słowo kluczowe lakierowanie podłóg warszawa, w jednym z pierwszych wyników znajdziesz namiary na naszą spółkę.