Gotówka od Grupy Inwestycyjnej Safe House

Już jakiś czas dokuczały mi trudności pieniężne a to z przyczyny nie zwróconych wierzytelności mojego zmarłego małżonka. Byłam zobowiązana te długi spłacić, ponieważ instytucje z sektora bankowego wymuszały to na mnie i co więcej wliczały dodatkowe opłaty. Obawiałam się, że nie zdołam poradzić sobie z tym więc poprosiłam o ratunek do bliskich. Niestety moja bliźniaczka z współmałżonkiem nie byli w stanie mi dać dużej sumy, bowiem byli zobowiązani do spłacania pożyczki. Nie wiedziałam jak mam dostać pożyczkę, stresowałam się, że będzie się toczyło w tej sprawie postępowanie egzekucyjne. Wówczas przyjaciółka z pracy zakomunikowała, iż istnieją pożyczki pod zastaw nieruchomości, które świadczą przeróżne pożyczkowe firmy. Dodała też, że duża część tych instytucji znamionuje się wielkim profesjonalizmem i jakością usług. Zaplanowałam, że zawnioskuję o taki rodzaj pożyczki.

W internecie natrafiłam na firmę Safe House

W trakcie poszukiwania adekwatnej firmy prywatnej wypatrzyłam stronę www firmy Safe Hopuse, które świadczyła niezwykle atrakcyjne możliwości spłaty kredytu. Okazało się, że to spółka godna zaufania. Przeczytałam, że wielkość zobowiązania finansowego nie może przewyższać czterdzieści procent wartości mojego domu jak i również mogłabym ubiegać się o pożyczkę na 6, 12 lub 18 miesięcy. Dodatkowo wypatrzyłam także tutaj inwestum wnioski warunki kredytowania. Miałam w obowiązku przygotować kilka dokumentów i zrobić zdjęcia mieszkania. Realizowałam wszystkie opłaty bez opóźnień i nie mogłam mieć żadnych długów, wskutek tego nie musiałam się bać, iż odmówią mi zobowiązania. Rozmawiałam z przedstawicielem firmy a potem zaproponowano mi spotkanie w wyniku czego mogłam poznać wszystkie dane umowy na temat proponowanych zobowiązań.

Otrzymałam pożyczkę na 18 mies.

Uzyskałam 19 000 złotych, jakie wydałam na spłatę długów. Z tej przyczyny nie byłam zmuszona zwracać karnych stawek. Pieniądze miałam zaledwie po 12 godzinach od momentu złożenia formularza o pożyczkę. Obecnie płacę tylk ojedną stawkę miesięcznie, zaś jej całkowity nakład pieniężny sięga w przybliżeniu 3%. Firma Safe House nie żądała przywłaszczenia nieruchomości, więc mogę spokojnie dalej tu rezydować. Gdybym posiadała trudności z zwrotem długu w wyznaczonym czasie będę miała ewentualność przedłużenia terminu na zwrot. Jestem zadowolona z pomocy od Safe House i mogę zdecydowanie przestawić tą firmę moim znajomym, jeśliby znaleźli się w trudnej pozycji pieniężnej