Brak auta? Rozwiązaniem problemu – najem busów Katowice

Wybierasz się gdzieś z pokaźniejszą grupą kolegów, a nie pragniecie brać kilku aut? A może planujesz jakiekolwiek wydarzenie oraz potrzebujesz transportu dla znaczącego gościa? Dodatkowo pochodzisz z Katowic? Wynajem busów Katowice rozwiąże Twój problem.

Pojazdy dobrane do Twoich wymogów

Nasza oferta mieści pojazdy dla paru lub kilkunastu ludzi. Nasze samochody to pojazdy tak prestiżowych wytwórców jak Renault, Volkswagen czy Peugeot. Każdy z nich przechodzi typowe przeglądy, to naturalnie dzięki czemu masz pewność, że wynajęty bus zagwarantuje Tobie lub ewentualnie Twoim gościom bezpieczną podróż.
Nie wiesz, który samochód będzie pierwszorzędny? Skontaktuj się z oferowanym przez nas doradcą, jaki podpowie Ci, który pojazd oraz opcja najmu będzie najkorzystniejsza. Na dodatek oszacujemy wydatki, które poniesiesz w związku z wynajmem.

Jak zdołam dokonać rezerwacji oraz najmu busa?

W wypadku chęci wydzierżawienia jednego z naszych busów, masz prawo zrobić to osobiście w naszym biurze lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo oraz wybrać samochód, który spełnia Twoje wymagania. Zastrzeżony bus będzie na Ciebie wyczekiwał w dniu, w jakim do nas przyjedziesz. Na obszarze Katowic samochód możemy też dostarczyć do Ciebie.

Pamiętaj, że do skonstruowania umowy najmu będziemy potrzebować Twoich zaświadczeń z obowiązującymi danymi i przyjmowaną kartę kredytową. Jeśli jej nie posiadasz, opłatę za wynajem i depozyt sfinansujesz gotówką w czasie podpisywania umowy. Nie zapomnij, że powinieneś też posiadać przy sobie prawo jazdy!

Gwarantujemy gigantyczną propozycję pojazdów dopasowanych do Twoich pragnień. Nasze busy zagwarantują pewną oraz komfortową podróż w dowolne miejsce, również Tobie jak i Twoim bliskim.
Nie znalazłeś na prowadzonej przez nas stronie internetowej informacji, których potrzebujesz? Zatelefonuj do naszego biura, a ochoczo odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.